Ahojky Lásky hlásněte mi plosím Tady a hlavně Tady .

my-dumb-live.blog.cz
Poradna ,,Sem"
 Rekord v Komentech "TU,,
Témata Zde

Po kom touží Selena Gomez???

21. ledna 2011 v 20:16 | Selly(nka) |  Selena Gomez
my-dumb-live.blog.cz
Přestože Selena (18) v poslední době randí se zpěvákem Justinem Bieberem, neváhala prozradit, kdo je jejím idolem. A Justin to není!
Kdo se ti tedy líbí? "Nemůžu říct, že se mi líbí jen blonďáci s modrýma očima nebo naopak tmavovlasí kluci. Nemám vyhraněný typ."

Hvězdě seriálu Kouzelníci z Waverly jde totiž o mnohem víc než jen o vzhled: "Ocením, když je kluk čestný, příjemný a mohu se spolehnout, že mě nepodrazí, a to se na pohled nepozná."

Přeci jen ale existuje někdo, kdo Seleně připadá: "Fakt sexy!" Je to herec z filmu Wall Street: Peníze nikdy nespí, Shia LaBeouf. "Vážně mi záleží jen na povaze, ale když by jednou můj kluk vypadal jako Shia, nezlobila bych se." :-)

Disney star nosí od svých dvanácti let prsten čistoty. "Zatím vůbec nepřemýšlím o tom, že bych ho měla sundat. Není s kým...," tvrdí Selena s tím, že z kluků je pořádně nervózní.

"Kdykoli mám jít na rande, mám břicho plné motýlků a dřevěné nohy," směje se star a dodává, že i přesto je otevřená a čeká na pravou lásku. Že by tedy Justin utřel nos...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
      Reclams:

     

     

       Jestli se ti tu líbilo, přijď zas!!!!