Ahojky Lásky hlásněte mi plosím Tady a hlavně Tady .

my-dumb-live.blog.cz
Poradna ,,Sem"
 Rekord v Komentech "TU,,
Témata Zde

Listopad 2010

Potm - Leden

30. listopadu 2010 v 18:59 | Selly(nka) |  Vote
POTM - prosinec vyhrála fotka číslo 2 tady můžete hlasovat jen pro 3 fota tady jsou (Selena s někým)  :D :D :D!!!!

č.1 - S Taylor Smift
my-dumb-live.blog.cz
č.2 - S Miley Cyrus 
my-dumb-live.blog.cz
č.3 - S Demi Lovatomy-dumb-live.blog.cz

Účes podle jí!!!

28. listopadu 2010 v 13:38 | Selly(nka) |  QecíQy
Ahoj...jím dlouho jsem tu nebyla...ale potřebuji vám říct novinku možná vás to nebude zajímat!!!Ale skousím to...chce ce nechat ostříhat podle Seleny Gomez tak posuďte jestli se mám podle ní ostříhat nebo ne!!!

Tady je foto jek se chci ostříhat!!!:
my-dumb-live.blog.cz

Haha

13. listopadu 2010 v 23:19 | Selly(nka) |  Others
Tohleto jsem našla na netu a směju se vždycky když se na to podívám!!!!!
my-dumb-live.blog.cz

Animačky 0.1

13. listopadu 2010 v 20:58 | Selly(nka) |  Selena Gomez
Ahoj...konečně mám v pořátku Pf....tak hned jsem vám vyrobyla pár animáček se Selenou,ale pls copy se zdrojem!!!

my-dumb-live.blog.cz
my-dumb-live.blog.cz
my-dumb-live.blog.cz
my-dumb-live.blog.cz
my-dumb-live.blog.cz
my-dumb-live.blog.cz
my-dumb-live.blog.cz
my-dumb-live.blog.cz

Jak si píše své písně Selly???

13. listopadu 2010 v 17:25 | Selly(nka) |  Selena Gomez
Disney star sama píše texty ke svým hitům. Občas se ale bojí, aby toho v písničkách na sebe moc neprozradila...
"Chci, aby mé songy vypovídaly o mne a aby dávaly smysl. Proto si je píši sama," svěřila se nedávno Sel s tím, že nechce být jen interpretkou, ale chce svým fanouškům sdělovat své pocity.

Selena píše nejraději o tom co cítí v srdci, o lásce a vztazích. Většinou čerpá inspiraci z vlastních zkušeností nebo z toho, co se stalo její rodině či přátelům.

"Někdy je ale těžké dát na papír to, co právě cítím," přiznala zpěvačka.

Na vysvětlenou pak dodala: "Chci dát najevo, co prožívám, ale zároveň na sebe nechci prozradit moc. Občas je náročné, najít kompromis."

A co Disney star v takových chvílích dělá? "Vykašlu se na psaní a jdu poslouchat muziku, relaxovat, abych přišla na jiné myšlenky. Pak vždycky přijdu na nějaký úžasný nápad."

Selly prodává šaty

13. listopadu 2010 v 17:23 | Selly(nka) |  Selena Gomez
 a to ty samé krásné šaty, které má na sobě v klipu A Year Without Rain.Selena (18) se totiž angažuje v charitě, a to jako ambasadorka UNICEF. Tato organizace se snaží o zlepšení životních podmínek pro všechny znevýhodněné děti. Sama zpěvačka je ráda, že může svou známou tvář využívat ve prospěch dobré věci.

Aby Selena pomohla UNICEF vydělat na jejich projekty víc peněz, rozhodla se prodat šedé šifonové šaty od návrhářky Catherine Dean, za které sklidila tolik pochval v novém klipu A Year Without Rain.

"Jsou to překrásné šaty" okomentovala je Selena," byly samozřejmě velmi důležitou součástí klipu. Chtěli jsme přesně něco takového, šaty lehké jako dech. Mám na ně tolik skvělých komentářů a myslím tedy, že by bylo skvělé, věnovat je právě na charitu."

Tyto elegantní šaty se budou prodávat přes stránky Charitybuzz, kde budou vystavené až do 10. listopadu.

Selena pevně věří, že prodej šatů vydělá dost peněz pro UNICEF, který se po celém světě bije za práva všech dětí, které ve svých zemích mají těžké životní podmínky. Stejně moc, jako miluje tyhle šaty, je ráda, že mohou být nápomocné tak užitečné věci!

"Když se dívám na UNICEF, co všechno udělali a co stále řeší, je to pro mě velmi inspirující," řekla o své ambasadorské roli Selena.

PF...odkaz????

12. listopadu 2010 v 23:51 | Selly(nka) |  QecíQy
my-dumb-live.blog.cz
Ahoj jak jsem vám psala, že se mi po.....al PF a teď do toho se mi zablokoval takže jsem ho smazala a stejně byl v aj takže bych od vás počebovala co nejvíc odkazů na Pf ,že bych si ho našla stáhla abych pak mohla vám udělat zase nějakou grafiku atd.....!!!!!Předem Díky (ste pusinky) 

Sell na 2010 Xmas Parade!!!

12. listopadu 2010 v 15:52 | Selly(nka) |  Selena Gomez
I letos při příležitosti Vánoc vystoupila Selena Gomez na 2010 Disney Parks Christmas Day Parade
v Disneylandu ve městě Anaheim (;
V neděli ráno tedy vystoupila s písní Winter Wonderland,
přičemž její vystoupení si budou moci fanoušci podívat
až 25. prosince na ABC (:
Celá v bílém,
a zejména po boku Chipa a Dale vypadala fantasticky ((;

Sell and friens!!!

12. listopadu 2010 v 15:51 | Selly(nka) |  Selena Gomez

Selena Gomez a DANIELLE JONAS

Tak toto je skutečně povedená dvojice (:
Disney hvězd Selena Gomez a Danielle Jonas, tehdy ještě Delesea na jedné fotce!
Dívky se zřejmě bavili na nějaké DISNEY akci,
kde Kevinu dělala společnost Daniel, v té době ještě jen přítelkyně ((;

Módní návrhářka Selena Gomez

11. listopadu 2010 v 20:47 | Selly(nka) |  Selena Gomez


my-dumb-live.blog.cz
Hvězda Disney Channel se vrhla do nové práce...
Od roku 2004, kdy byla Selena Gomez (17) objevena společností Disney, natočila tahle tmavovlasá kráska nespočet televizních seriálových show. Teď ale začala "pošilhávat" po úplně jiné práci.

Rozhodla se totiž, že navrhne kolekci holčičího oblečení, které bude podle jejích vlastních slov: "Inspirativní a hlavně ekologické!" "Chci dát mým zákaznicím možnost, aby moje oblečení nakombinovali tak, jak se to líbí jen a jen jim," vysvětlila Selena.

Jednotlivé kousky jejího oblečení by se měly velmi jednoduše oblékat a svlékat. "Nejdůležitější ale je, že moje značka se bude vyrábět jen v ekologických továrnách!"

Na cedulkách Selenina oblečení se navíc budou objevovat různé vzkazy. "Chci každý den lidem říkat něco hezkého," vysvětlila Sel.

Protože ale tahle Disney star není módní návrhářka, bude spolupracovat s designéry Tomem Melilloem a Sandrou Campos, aby její kolekce byla dokonalá.

Selena však rozhodně není jediná z Disneyovské party, kdo se vrhl do módního návrhářství. Kolekci sportovního oblečení mají na svém triku Jonas Brothers a Miley Cyrus navrhla oblečení pro supermarkety Wal-Mart.

Věříš, že Selena Gomez bude dobrá módní návrhářka?


Dnes Končím

9. listopadu 2010 v 19:17 | Selly(nka) |  QecíQy

Ahoj....tady je ještě něco z rande Sell a Justina.....tak dnes dočastně končím,jsou tu nějaké změny...new dess něco o Sell...ještě na hoře něco přibyde jinak dnes tu bude vše tak zatím aojkyyyyyy

Justin a Selena rande????

9. listopadu 2010 v 18:51 | Selly(nka) |  Selena Gomez
Smích, letmé doteky a držení za ruce! To všechno společně prožili Disney star Selena Gomez (18) a kanadský zpěvák Justin Bieber (16). Na začátku ve čtvrtek totiž vyrazili na rande.
Pár zašel do Menichie´s frozen store na lahodný máslový koláč a podle místní obsluhy si oba společný čas očividně dost užívali: "Justin hltal Selenu pohledem a ona se chichotala jeho vtípkům. Byli tak sladcí!"

Když hvězdy z podniku odcházely, jeden druhému koupil malý dáreček, prý aby na ten den nezapomněli. "Nakonec vzala Selena Justina za ruku, propletli si prsty jak v nějakém romantickém filmu a takhle z podniku odešli. Moc jim to slušelo," prozradila místní číšnice.

O tom, že Justin chodí se Selenou se mluví už víc než čtrnáct dní. Nedávno byli spatřeni na zápase amerického fotbalu. "Tulili se k sobě a vůbec se nesnažili skrývat, že k sobě patří," tvrdí divák, který seděl jen pár sedadel od nich.

A co na to hvězdný pár? "Justin je zlatíčko," prohlásila jednou Sel na zpěvákovu adresu a Justin říká: "Jsem normální teenager jako každý jiný. Chci si užívat a Selena je skvělá!" Uvidíme, jak tohle randění dopadne.
Podívej se na společné vystoupení Justina a Seleny. Slušelo by jim to, co?

New role with Selena

9. listopadu 2010 v 18:23 | Selly(nka) |  Selena Gomez
Zasloužené prázdiny si právě teď užívá Selena Gomez, která s maminkou a kamarádkou vyrazila do Monte Carla!
Selena je ale opravdový profík, tak tu nechce jen odpočívat...
Krásná Sel totiž dostala nabídku zahrát si jednu z hlavních rolí v chystaném filmu na motivy Headhunters od Julese Basse.
Film bude o američankách, které se místo původně plánovaných nudnýc prázdnin v Paříži, vydaly na úžasnou dovolenou do Monaca!
"Chtěla jsem před natáčením načerpat inspiraci," svěřila se Selena, která se na natáčení chystaného snímku už moc těší.
Tvůrci oslovili také Nicole Kidman, která si zahraje jednu z vedlejších rolí a navíc se bude podílet na produkci. Další oslovenou herečkou Leighton Meester, ta ale zatím s přijetím role váhá!
To Selena žádnou roli neodmítá. Ani v reklamě! Zrovna nedávno natočila jednu, kde propaguje mléčné výrobky...

Pusť si jí


Popcorn DE

6. listopadu 2010 v 20:23 | Selly(nka) |  Selena Gomez
V Bratislavě na letišti si koupila německý Popcorn a samozřejmně vám ho nascenovala :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Zdroj: vikiska

Y Post Interview

6. listopadu 2010 v 18:36 | Selly(nka) |  Selena Gomez
Selena mluvila s Y Post o šikaně, budoucnosti o Kouzelnících z Waverly... Tak se dejte do čtení ;)

Selena byla stejně jako Demi Lovato na škole šikanovaná: " Byla jsem ve škole určitě vybraná, dělali si ze mě srandu, protože jsem pracovala v showbyznysu. Domácí škola na chvíli pomohla, ale potom když jsem se dostala do showbyznysu víc, jako bych se vrátila zpět. Byla jsem kritizována dospělými lidmi, kteří o mě říkali škaredé věci na internetu, byly to věci, které na mě měly vliv, tak jsem se to snažila nečíst. "

Jake T. Austin bude v nadcházející epizodě Kouzelníků také šikanován: " Udělali jsme to v lepším světle... Nejsme nějaká špatná show. "

Selena řekla, že si není jistá, jestli by mohla být 5. série Kouzelníků: " Je pouze jeden důvod, proč jsem to řekla, protože naše postavy jsou starší, technicky by byl můj starší bratr (David Henrie) na vysoké škole a já bych měla být v maturitním ročníku středí školy. Rosteme, takže si nejsem jistá kam show směřuje. Jen doufám, že show bude mít silný závěr a nejen že to skončí mírem mezi námi všemi. "

O její budoucnosti: " Hrozně ráda bych účinkovala v 'The Big Bang Theory' . Tuto show absolutně miluju a všichni v ní jsou opravdu talentovaní. 'Mad Men' by byl opravdu zábavný, moje máma tuhle show zbožňuje... Je mi teprve chvíli 18, ale cítím se na 15. Moje srdce je stále velmi mladé... Vždycky jsem byla hodně samostatná, ale nemyslím si, že jsem připravená opustit můj dům nebo udělat něco dramatického, jako spousta 18-ti letých. "
Zdroj: vikiska
      Reclams:

     

     

       Jestli se ti tu líbilo, přijď zas!!!!