Ahojky Lásky hlásněte mi plosím Tady a hlavně Tady .

my-dumb-live.blog.cz
Poradna ,,Sem"
 Rekord v Komentech "TU,,
Témata Zde

Boží vtipy

20. června 2010 v 16:23 | LadaDc |  BlbůstQy
43447.gif image by SaliskoPřijde Hitler do kostela, poklekne k ukřižovanému Ježíši a začne: "Ó děkuji Ti, že jsi mi dal Rakousko." "Máš štěstí." "Ó děkuji Ti Pane, že jsi mi dal Čechy." "Máš štěstí." Hitler se podiví, ale pokračuje: "Ó děkuji Ti, že jsi mi dal Francii." "Máš štěstí," zní znovu odpověď Ježíše. Hitlerovi to již nedá a tak se zeptá: "Proč mi stále říkáš, že mám štěstí?" "Protože kdybych neměl přibité nohy, tak Tě kopnu do držky."

43447.gif image by SaliskoBůh : "Jak sis Adame jistě všiml, daroval jsem ti MOZEK a PENIS."
Adam: "Ano?"
Bůh : "Je v tom ale háček. Dal jsem ti pouze tolik KRVE, abys nemohl používat oba najednou."

43447.gif image by SaliskoVíte, proč Bůh stvořil ženu až jako druhou?
Protože nechtěl poslouchat všechny ty rady

43447.gif image by SaliskoK nebeské bráně přichází dvě dušičky - farář a řidič. Sv. Petr vezme nejprve řidiče a faráři poručí, ať počká. Ten se rozčílí, jak je to možné, že nějaký řidič má před ním přednost...
A sv. Petr na to: "Co bys nechtěl? Když ty jsi na Zemi v kostele kázal, všichni spali. Ale když tenhle řídil autobus, všichni se modlili!"

43447.gif image by SaliskoBěží Pepíček do kostela za knězem a říká:"Pane kněz!Pane kněz!Pomocte mi.Mě všichni říkají že jsem debil."Kněz na to:"V tom ti já nepomůžu.Zeptej se toho pána na křížku."Tak Pepíček běží za pánem na křížku a říká mu:"Pane Kříž!Pomocte mi.Mě všichni říkají že jsem debil."Ježíšek na to:"Pomůžu ti,ale musíš mě osvobodit z křížku."Pepíček běží domů pro kleště na hřebíčky a vyndává Ježíškovi jeden hřebík z ruky druhej hřebík z ruky a Ježíšek říka:"Ty debile, nejdřív nohy!!!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
      Reclams:

     

     

       Jestli se ti tu líbilo, přijď zas!!!!